logourOd 13 do 17 października na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego będą odbywać się dni otwarte, organizowane z myślą o kandydatach na kierunki artystyczne. Jeśli chcesz rozpocząć studia na kierunku sztuki wizualne czy grafika, odwiedź Wydział Artystyczny UR i dowiedz się wszystkiego o wymaganiach rekrutacyjnych na kierunki artystyczne.

W godzinach od 9.00 do 16.00 będzie można zwiedzać wszystkie pracownie plastyczne i projektowe oraz zobaczyć zorganizowane w nich wystawy najlepszych prac studentów, porozmawiać ze studentami i kadrą dydaktyczną i pytać o wszystko, co związane jest ze studiowaniem na dwóch kierunkach artystycznych: sztukach wizualnych i grafice.

Na parterze budynku WS UR /al. mjr. W. Kopisto 2a, Rzeszów/ zorganizowany zostanie Punkt Informacyjny dla zwiedzających, prowadzony przez członków Kół Naukowo - Artystycznych. W trakcie Tygodnia Otwartych Pracowni, w czwartek odbędzie się również uroczyste ogłoszenie decyzji Kapituły Nagrody Nagroda im. Jerzego Panka i wręczenie dyplomów za Najlepszy Dyplom Artystyczny Wydziału Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego w roku 2017. Uroczystość ta połączona zostanie z otwarciem wystawy prac najlepszych, tegorocznych dyplomantów, które można będzie oglądać w wydziałowej Galerii Sztuki im. Prof. Włodzimierza Kotkowskiego. 

Więcej informacji o Uniwersytecie Rzeszowskim znajdziesz tutaj. 


!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->