logourW ramach tegorocznych Rzeszowskich KultURaliów, organizowanych przez Uniwersytet Rzeszowski, już w piątek 26 maja odbędzie pierwsza impreza z tegorocznego cyklu "Z Zumba Fitness po Zdrowie".

Zumba to połączenie ruchu ze świetną wspólną zabawą adresowane dla osób w różnym wieku. Olbrzymia frekwencja na wydarzeniach organizowanych w całej Polsce w ramach cyklu ‘Z Zumba Fitness po Zdrowie’ jest jedynie potwierdzeniem, że my – Polacy kochamy spędzać czas razem, ruszać się, tańczyć i dobrze się bawić. W tym roku roztańczony zumbowy korowód w ramach cyklu ‘Z Zumba Fitness po Zdrowie’ odwiedzi kolejne miasta w Polsce. Pierwsza z imprez odbędzie się w Rzeszowie w ramach tegorocznych Rzeszowskich KultURaliów. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Morad Mameri, znany na całym świecie pod pseudonimem DJ Mam’s.

Zapraszamy na "Z Zumba Fitness po Zdrowie" do Rzeszowa! Najlepsi w Polsce instruktorzy Zumby, światowej sławy DJ, jego wokaliści i tancerki, które porwą wszystkich do wspólnej zabawy! Zapowiada się mnóstwo pozytywnej energii. Inicjatorem i organizatorem cyklu ‘Z Zumba Fitness po Zdrowie’ jest Fundacja Sport Support. Partnerami wydarzenia jest Ministerstwo Sportu i Turystyki, program Lider Animator oraz firma Coca-Cola.

Kiedy? 26 maja (piątek) o godzinie 19:40
Gdzie? Miasteczko Akademickie Uniwersytetu Rzeszowskiego


Jak studiuje się na Uniwersytecie Rzeszowskim?
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->